Łączy nas powiat
Kontakt redakcja@glokalna.pl
Dzisiaj jest: 4 maja 2024, sobota imieniny obchodzą: Monika, Florian

Remis zamiast zwycięstwa

Astra Krotoszyn prowadziła w Kobylej Górze 2:1 i miała rzut karny, którego jednak nie wykorzystał Mikołaj Marciniak. To się wkrótce zemściło i miejscowa Zefka doprowadziła do remisu. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Do przerwy gospodarze prowadzili po trafieniu Dawida Ponitki. Krótko po zmianie stron Mateusz Mizerny pokonał bramkarza gospodarzy, a po kilku minutach Mikołaj Marciniak wyprowadził krotoszyński zespół na prowadzenie.

Astra mogła dobić rywala, lecz Mateusz Stach trafił w poprzeczkę, świetny strzał Krzysztofa Ratyńskiego obronił golkiper Zefki, a jedenastki nie wykorzystał Mikołaj Marciniak. Jak to w piłce bywa, niewykorzystane sytuacje się zemściły. W 75. minucie do siatki ponownie trafił D. Ponitka, ustalając rezultat spotkania.

Zefka Kobyla Góra – Astra Krotoszyn 2:2 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Dawid Ponitka (40′), 1:1 – Mateusz Mizerny (50′), 1:2 – Mikołaj Marciniak (56′), 2:2 – Dawid Ponitka (75′)

ASTRA: Wojtkowiak – Płokarz (50′ Ratyński), Krystek, Wawrocki, Olejnik – Mizerny (80′ Stachowiak), Kryś (75′ Mat. Marciniak), Budziak, Oleśków (65′ Stach), Juszczak – Mik. Marciniak

Kategoria: Sport