Łączy nas powiat
Kontakt redakcja@glokalna.pl
Dzisiaj jest: 3 maja 2024, piątek imieniny obchodzą: Maria, Mariola

Żaki rozbite w Krotoszynie

Miłośnicy Piłki Nożnej Krotoszyn odprawili kolejnego rywala w Okręgowym Pucharze Polski. Po wyeliminowaniu Sulimirczyka tym razem rozgromili 5:0 na własnym boisku Żaki Taczanów.

Gospodarze już do przerwy zaaplikowali rywalom cztery gole. Strzelanie rozpoczął Przemysław Dżałabij, pokonując bramkarza strzałem w krótki róg. Kilka minut później Dżałabij po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Na 3:0 w 37. minucie podwyższył prezes MPN Krotoszyn – Leszek Nowak. Tuż przed końcem pierwszej połowy Michał Potarzycki umieścił piłkę w siatce strzałem głową.

W 55. minucie rezultat ustalił L. Nowak. – Mimo walki z bardzo młodymi i wybieganymi piłkarzami z Taczanowa pokazaliśmy dzisiaj klasę na boisku. Zasłużyliśmy w pełni na awans i czekamy na kolejnego rywala – oznajmił Michał Potarzycki, pomocnik MPN Krotoszyn.

Miłośnicy Piłki Nożnej Krotoszyn – Żaki Taczanów 5:0 (4:0)

BRAMKI: 1:0 – Przemysław Dżałabij (11′), 2:0 – Przemysław Dżałabij (20′), 3:0 – Leszek Nowak (37′), 4:0 – Michał Potarzycki (44′ głową), 5:0 – Leszek Nowak (55′)

MPN: Półtoraczyk – Adamczewski, Brajer, Waściński, Zasieczny (73′ Rozum) – Nowak, Kolibabka, Potarzycki, Berek (80′ Baran) – Dżałabij, Paczków

Kategoria: Sport